Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: JD czy MF?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Mechanizacja » Ciągniki rolnicze » JD czy MF?

JD czy MF?
Autor Wiadomość

robo2008 
czytelnik


Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 9
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 8/9
 88%
Wysłany: 2008-12-04, 22:05   JD czy MF?

witam własnie czekam za ciagnikem JD 1640 z trzysekcyjnym ładowaczem Quicke Q940 i ciagnikiem MF 690 z dwusekcyjnym Malleuxa. który ciągnik wybrac? słyszałem juz opinie odnosnie fergusona 690 ale moze ktos cos napisze własnie na temat tego JD? Może ktos miał cos do czynienia z obuma tymi ciagnikami i moze je porównac? za odpowiedzi bardzo dziekuje z góry POZDRAWIAM
_________________
Robert
   
 
 

slawek78 
czytelnik


Wiek: 46
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2008-12-05, 17:31   witaj

witam. jestem posiadaczem JD 2040 z turem agram. moj ciagnik pochodzi z 83 roku i chodzi doskonale ma 11tys motogodzin i zadnych wyciekow. przy turze to doskonaly ciagnik duzy skret co bardzo potrzebne przy turze a bedziesz miał jeszcze lepszy jak kupisz bez przedniego napedu. naprawde sam osobiscie polecam JD to doskonały ciagnik bedziesz sie nim uwijal az sasiedzi beda zazdroscic i patrzec jak sie uwijasz przy pracy na polu. to ciagnik godny polecenia
_________________
sławek
   
 
 

slawek78 
czytelnik


Wiek: 46
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2008-12-06, 15:27   jd 1640

wotam jjezeli chodzi o spalanie to z 4 skibowym atlasem pali od 10 do 15 l/ha ale to juz pod góre i w 1 klasie ziemi takze to nie jest duzo. jezeli chiodzi o prace przy turze to co prawda wezmie wiecej niz 360 ale mniej niz zetor 7211 gdyz mam takiego i teraz praktycznie stoi bo JD jest oszczedniejszy wiec wszystkie prace wykonuje nim. Mój JD pochodzi z 83r i ja mam go juz od 5 lat i jak narazie i oby tak dalej pekła rurka od oleju od rozdzielacza do wyjscia hydraulicznego ale to drobnostka. a o ile chodzi o czesci do tego modelu to sa łatwo dostepne a drogie? za kazde trzeba zapłacic nawet do trzydziestki wiec ja bym mimo wszystko radził JD. POZDRAWIAM jak by co to piszcie tutaj chetnie pomoge ;-)
_________________
sławek
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google