Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: Album

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna

Tytuł zdjęcia: Fortschritt E-514
Opis zdjęcia: akcja wyległe żyto
Wysłał: wojcik
Wysłany: 2013-08-19, 20:29
Odsłon: 111
Komentarze: 7
Wysłał: Dudziak 52 @ 2013-08-20, 08:28
Wkońcu jeden pożądny co dodał zdj ze żniw :) Piękny kombajnik :) a tak szczerze to powiedz mi jaką on ma wydajność ha na godz i jakiej szerokości heder :)


 
Wysłał: wojcik @ 2013-08-20, 10:28
Heder 4.8m. Co do wydajności to nie jestem w stanie sie wypowiedziec poniewaz ten kombajn odpalilem po 7 latach nieuzytkowania wiec byl jedna wielka zagadk dlatego nie mierzylem ani czasu, ani ilosc spalonego paliwa :) Pozdrawiam


 
Wysłał: Dudziak 52 @ 2013-08-21, 07:56
To kupiłeś go czy jak ? bo jeśli tak to ile dałeś i ile w niego włożyłeś ? zadowolony z niego jesteś ?


 
Wysłał: wojcik @ 2013-08-22, 09:34
Kombajn jest wlasnoscia mojego chrzestnego(alkoholik nic nie uprawial i wpadl w dlugi wiec splacilismy za niego dlugi i uprawiamy jego ziemie, oczywiscie jego sprzetem) 7 lat temu korbowod w silniku sie urwal i wyszedl przez blok. Silnik zostal wyciagniety a kombajn stal do czerwca tego roku pod wiata. Silnik 1200zl wraz z osprzetem(pompa wtryskowa, hydrauliczna, chlodnica itp.) Plus dodatkowo 3tys na pasy, filtry, przewody i inne drobiazgi.


 
Wysłał: wojcik @ 2013-08-22, 09:35
Czy Jestem zadowolony? Ciezko jest stwierdzic po pierwszym roku gdzie mialem malo czasu na jego porzadne przygotowanie do zniw. Z silnika z pokrywy rorzadu zaczal olej sie lac, to pol dnia rozbierania i na nowo skladania i drugim razem z przewodu cisnienia oleju ktory tez mi zajal dobre 2 godziny. Jesli chodzi o zespol zniwny to bez jakichkolwiek problemow, kosa dokasza, klepisko wymlaca, zboze czyste, sloma pocieta :P Na przyszly rok kilka inwestycji i najwyzsza pora zeby zaczal sie "zwracac" :)


 
Wysłał: Dudziak 52 @ 2013-08-22, 13:03
to ładnie :)


 
Wysłał: slaaw @ 2013-09-07, 20:48
Witam.Używam takiego od 4 lat ,mam heder najmniejszy 3,6m ale teraz jestem z niego zadowolony brak odpinania przy przejazdach i w wszystkie bramy wchodzi.Co w kwestii eksplatacji 1h około 1 godziny,paliwo 10l/mth.Życze powodzenia.


 
Sortuj:



Powered by Photo Album Addon 2.0.51 © 2002-2003 Smartor

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google