Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: CASE JX 80 - oplaca sie kupic ?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Mechanizacja » Ciągniki rolnicze » Ciągniki Case » CASE JX 80 - oplaca sie kupic ?

CASE JX 80 - oplaca sie kupic ?
Autor Wiadomość

Marcin2011 
debiutant


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 12
Poziom: 2

HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 2/8
 25%
Ostrzeżeń:
 1/3/6
  Wysłany: 2011-01-07, 10:43   CASE JX 80 - oplaca sie kupic ?

Witam zastanawiam sie nad kupnem ciagnika CASE JX 80 czy ktos moze mi udzielic informacji czy w ogole oplaca sie to brac ? czy za to cene lepiej kupic ciagnik typu :farmer,farmtrac itp?
Ostatnio zmieniony przez Marcin2011 2011-01-07, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
   
 
 

cedros20000 
debiutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 15
Poziom: 2

HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 5/8
 62%
Wysłany: 2011-01-07, 19:34   

Witam. Chyba nikt Ci kolego konkretnie nie odpowie "bierz tą markę,a nie tamtą", bo to po prostu nie miałoby sensu. Opisz do czego będzie wykorzystywany ciągnik i wtedy ktoś będzie mógł Ci doradzić czy podoła on w tych pracach. Od pewnego czasu mam podobny dylemat. Przejrzałem sporo stron w necie i większość opini na temat ciągników Case jest pozytywna. Oczywiście zdarzają się przypadki awarii nawet nowych ciągnikow, ale w większości są to drobne sprawy. W kwestii spalania ciągniki te mieszczą się gdzieś pośrodku dostępnych na naszym rynku maszyn. Tyle ode mnie. Zapraszam również do mojego tematu zdjdującego się w tym dziale.
pozdrawiam.
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google