Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: Tur do c 360

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Mechanizacja » Własne przeróbki maszyn rolniczych » Tur do c 360

Tur do c 360
Autor Wiadomość

zbyszko 
czytelnik


Wiek: 42
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 2
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2012-01-06, 20:45   Re: Tur do c 360

specjal ford napisał/a:
Witam wszystkich jestem tu nowy :lol:
Jestem na etapie budowy tura czołowego + wspomagania na orbitol w c 355 :lol:
co otym sądzicie miał bym w zamian kilka pytań oczywiście :idea: :?:


Super sprawa bedzie,ja juz to zrobilem ;-) i wspomaganie i tura obsluguje jadna pompa,tylko mam problem :evil: otoz niewiem dlaczego olej mi sie pieni w zbiorniczu dodatkowym ktory przykrecilem po prawej stronie ciagnika na wysokosci pompy ok 12 litrowy:?:Pompa ma wydatek 50 litrow,jest nowusienka.Kolami kreci sie normalnie bez problemu a tur jak pusty to Zapie...w gore jak maly samolocik :mrgreen: a jesli wbije sie nim w belke slomy to Du...a.Cisnienie pompa wytwarz 120,130bar a nastepnie spada do 80bar :roll: .POmozcie mi :oops: z Gory Dziekuje i Pozdrawiam.
   
 
 

zbyszko 
czytelnik


Wiek: 42
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 2
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2012-01-06, 21:53   

Witan Wszystkich.Jestem tu nowy i z Gory Wybaczcie mi jesli walne byka...Mam c 360i zamontowalem wspomaganie oraz chce polepszyc udzwig tura.Wspomaganie mi chodzi elegancko tylko tur niechce mu unosic.Pusty jak jest to bardzo szybko sie unosi...lecz jak wbije sie w belke slomy to Du..apieni sie olej w zbiorniku,cisnienie pompa zrobi120,130bar i momentalnie spadnie do 80bar.Waz zasilajacy pompe 32milimetry wewnatrz,wydatek pompy 50 litroa,ai pompa jest nowa...
   
 
 

specjal ford 
debiutant


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 30
Poziom: 4

HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 3/11
 27%
Wysłany: 2012-10-28, 22:07   

witam po długiej przerwie też miałem ten sam problem więc wywaliłem dzielnik strumienia bo nie zdaje egzaminu przy tej pompie ma za mały przepływ i cały czas utrzymuje ciśnienie ,orbitol podpiołem pod kiper ale to już nie było to samo co na początku pompa troche oberwała teraz mam nsz 32
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google