Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: Wspomaganie Mercedes MB trac 800

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Mechanizacja » Własne przeróbki maszyn rolniczych » Wspomaganie Mercedes MB trac 800

Wspomaganie Mercedes MB trac 800
Autor Wiadomość

bronekc6 
czytelnik


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2012-11-29, 19:53   Wspomaganie Mercedes MB trac 800

Witam jestem nowy no ale mam delikatny problem.
Jakiś już czas mam MB traca i jestem z niego zadowolony ale wspomaganie sie sypie. ma 4 koła takie same. Fabrycznie siedzą koła 4x 24 14.9, jako że dla mnie za wąskie na łąki założyłem bliźniaki. Jakis czas dzialało ale z lekkim oporem. Wymieniłem pompe wspomagania napompe hydrauliczną od Bizona. fabryczna pompa wspomagania dawała 130 bar ta daje 160. Dopuszczam mozliwość ze kończy sie orbitrol. Chce go wymienić ale na jakiś mocniejszy i moje pytanie. Widziałem wiele różnych na allegro ale jaki będzie dobry do mojego. Są orbitrole 100ccm 160ccm ale i 500ccm od kirowca i zastanawiam sie czy taki by nie był dobry. No ale czy moja pompa pociagnie ten orbitrol jak nie to jaką wsadzić i jaki orbitrol dobrac aby na bliźniaczych kołach dało sie jeździć i aby nie wysiadł za szybko. kupno oryginały nie wchodzi w gre bo za słaby może być
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google