Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: panie admin ratuj to forum

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » AgroForum » AgroForum » panie admin ratuj to forum

panie admin ratuj to forum
Autor Wiadomość

wojtek_dafxf105 



Pomógł: 53 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 821
Poziom: 25

HP: 14/1490
 1%
MP: 711/711
 100%
EXP: 55/73
 75%
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-09-24, 21:42   

Przyjaciele bo tak to określe;) ja chętne mówiłem kolegom w technikum rolniczym ale oni są zbyt nie dojrzali psychocznie i sie śmiali mam na dzieje że to sie zmieni spróbuje sam to zmienić ;)szczerze mówiąc po przeczytaniu tego teamtu bardzo mnie to zastanawia dlaczego taki nagły spadek..
_________________

   
 
 
 

admin 



Pomógł: 92 razy
Wiek: 50
Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 2275
Poziom: 38

HP: 130/4353
 3%
MP: 2078/2078
 100%
EXP: 127/153
 83%
Wysłany: 2011-09-25, 08:55   

Pamiętajcie o portalach społecznościowych takich jak NK, czy Facebook, które konkurują z forami i na które idą olbrzymie pieniądze na rozwój i przyciągnięcie kolejnych użytkowników.
_________________
Agroportal ....... Truskawki
   
 
 
 

Bialy20 



Pomógł: 23 razy
Wiek: 29
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 331
Poziom: 16

HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 39/39
 100%
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-25, 09:46   

hodowca61 napisał/a:
Rodzina rodziną ale czasami wieje nudą no ale to są uroki tego forum.


Niestety muszę się z Tobą zgodzić,ale tak to jest,moze w zimie cos sie ruszy,bo teraz nie ma czasu na siedzenie w sieci.

admin napisał/a:
Pamiętajcie o portalach społecznościowych takich jak NK, czy Facebook, które konkurują z forami i na które idą olbrzymie pieniądze na rozwój i przyciągnięcie kolejnych użytkowników.


Niestety teraz jest tak,że aby chcieć mieć popularny serwis trzeba włożyc ''worek'' pieniędzy w jej pozycjonowanie,reklamę itp.Pozatym forum rolnicze to niezbyt popularna kategoria,ponieważ większosc rolników nie korzysta z takich technologii,ale za pare lat jak stare pokolenie odda pole młodsszym pokoleniom to będą napewno częsciej korzystac z tego źródła informacji.

Mam pomysł,moze niezbyt innowacyjny,ale zawsze ktos by zajrzał na forum,ale potrzebuję Waszej pomocy.Mozemy wykorzystac do tego stronke youtube.Otóż tak nagrywacie film wysyłacie osobie,która go wrzuci na konto ''forumowe'' na youtube.Ja moge takowe zrobić.Sprawa jest prosta.Wysyłacie film na maila osoby która by sie tym zajmowała,osoba ta ''obrabia'' w razie potrzeby ten filmik wrzuca i taguje go,aby był widoczny w wyszukiwarce.

Jeśli macie jakies pomysły to piszcie ;).
Ostatnio zmieniony przez Bialy20 2011-09-25, 09:51, w całości zmieniany 4 razy  
   
 
 

Syty01 



Pomógł: 38 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 715
Poziom: 24

HP: 13/1353
 1%
MP: 646/646
 100%
EXP: 17/68
 25%
Wysłany: 2011-09-30, 12:43   

Na nudę czasami nic nie zrobi. Puki mieszkałem w akademiku pisałem ile mogłem o czym miałem pojęcie- teraz zaczynam nadrabiać wakacje bo nie mam stałego łącza tylko z komórki i miałem dużo roboty - żniwa, uprawy pożniwne, rzepaki a teraz siew zbóż a koło wtorku buraki.
Odwołam się do tego co pisał admin o grupach producenckich - ważna sprawa i potrzebna w Polsce ale w moich kochanych Tyszowcach nie znajdzie ludzi którzy byli by chętni na coś takiego - a są też tacy którym bym nie zaufał.
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google