Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: Pomoc informatyczna (chętnie pomogę)

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » AgroForum » AgroForum » Pomoc informatyczna (chętnie pomogę)

Pomoc informatyczna (chętnie pomogę)
Autor Wiadomość

UBUNTU 
bywalec


Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 70
Poziom: 7

HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 5/16
 31%
Ostrzeżeń:
 1/3/6
  Wysłany: 2011-01-04, 18:47   Pomoc informatyczna (chętnie pomogę)

Witam. Jestem w maturalnej klasie technikum informatycznego oraz interesuję się informatyką i tak sobie pomyślałem, że jeśli ktoś z Was miałby jakieś problemy z komputerem to chętnie mogę pomóc.
Piszcie do mnie wiadomości lub w temacie.
   
 
 

adam1232651 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 64
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 250
Poziom: 14

HP: 0/426
 0%
MP: 203/203
 100%
EXP: 26/33
 78%
Wysłany: 2011-01-05, 12:18   

Ja jestem tępy jak chodzi o komputery,dlatego mam swojego informatyka,i co jakiś czas płace po 100 ,200 zł. nie wpuszczam nikogo do swojego laptopa,żona w swoim laptopie stwierdziła że nie będzie nikomu płacic, ma kuzyna który coś tam się zna, i on jej ustawia instaluje,tylko on mieszka 600 km od nas, za pomocom http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx
Jakie są skutki co on może zrobic a czego nie może. a jak on narozrabia i wpadną do mnie psy,
Ostatnio zmieniony przez adam1232651 2011-01-05, 12:32, w całości zmieniany 3 razy  
   
 
 

UBUNTU 
bywalec


Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 70
Poziom: 7

HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 5/16
 31%
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-05, 17:11   

Witam.
Prawdę mówiąc pierwszy raz spotykam się z tym programem, ale trochę słyszałem o programach tego rodzaju. Kuzyn Twojej żony poprostu zarządza Jej komputerem. Domyślam się ma on uprawnienia administratora do tego komputera więc może robić wszystko. O policję się aż tak nie przejmuj. Każdy z moich znajomych ma jakieś pirackie, nielegalne programy i nikt się tym nie przejmuje. Policja wpada tylko do tych którzy rozprowadzają nielegalne oprogramowanie, chociaż jakiś czas temu, jak nie wiedzieli pod jakim adresem dokładnie mieszka pirat komputerowy to przeczesali całe osiedle w Radomiu. Wtedy każdy płacił chyba 20 zł za każdą nielegalną piosenkę, a za każdy program sporo więcej.
Ogólnie lepiej mieć wszystko na legalu.
   
 
 

Bialy20 



Pomógł: 23 razy
Wiek: 29
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 331
Poziom: 16

HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 39/39
 100%
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-06, 09:04   

Ja też moge pomóc :)
Ostatnio zmieniony przez Bialy20 2011-01-06, 09:05, w całości zmieniany 1 raz  
   
 
 

Agrotechnic 
bywalec



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 106
Poziom: 9

HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 6/20
 30%
Wysłany: 2011-01-12, 08:58   

UBUNTU napisał/a:
Witam.
O policję się aż tak nie przejmuj. Każdy z moich znajomych ma jakieś pirackie, nielegalne programy i nikt się tym nie przejmuje. Policja wpada tylko do tych którzy rozprowadzają nielegalne oprogramowanie, chociaż jakiś czas temu, jak nie wiedzieli pod jakim adresem dokładnie mieszka pirat komputerowy to przeczesali całe osiedle w Radomiu. Wtedy każdy płacił chyba 20 zł za każdą nielegalną piosenkę, a za każdy program sporo więcej.
Ogólnie lepiej mieć wszystko na legalu.

Dodam dwa słowa od siebie. ;-) Wg mnie sytuacja jest znacznie bardziej niebezpieczna. Policja monitoruje sieci p2p, w związku z tym istnieje duże prawdopodobieństwo, że ślady zostawiane podczas ściągania np filmu są rejestrowane. Co więcej, UBUNTU ma rację, z tym że czepiają się przede wszystkim tych którzy rozprowadzają oprogramowanie... ale ściągając coś przez przykładowo p2p równocześnie udostępniasz je (rozprowadzasz) innym.

Jeśli chodzi o nielegalne oprogramowanie to płaci się duże kary jak Cię nakryją, że takowe posiadasz. Jeśli chodzi o filmy i muzykę muszą mieć dowód na to, że ściągałeś coś od nieznanych Tobie ludzi lub, że udostępniałeś coś nieznanym Tobie ludziom. Samo posiadanie w tym wypadku nie jest groźne :mrgreen:

Ogólnie temat rzeka, ale reasumując dawanie nieograniczonego dostępu do danego kompa jest wg mnie średnio bezpieczne. No chyba, że ten kuzyn to jakaś bliska rodzina i znacie się jak łyse konie. :-)

PS.: Ja po studiach przerzuciłem się na oprogramowanie wolne lub płatne i jestem z tego zadowolony :mrgreen:
_________________
Agrotechnic na facebooku
Agrotechnic - portal maszynowy
www.agrotechnic.pl - mechanizacja, maszyny, motoryzacja
   
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google