Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: drożdże/metabolity drożdży

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Produkcja » Mleczarstwo » drożdże/metabolity drożdży

drożdże/metabolity drożdży
Autor Wiadomość

wojtasso 
czytelnik


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
  Wysłany: 2009-02-03, 13:38   drożdże/metabolity drożdży

Witam ! Po pierwsze przepraszam jeżeli coś robię nie tak ale jestem tu nowy. Po drugie: szukam jakichś dobrych drożdży (metabolitów drożdży). I niech to nie będzie Diamond... Czy ktoś zna jakiś produkt godny polecenia ? Najlepiej tani - wiadomo kryzys jest :) Z góry dzięki !!
   
 
 

Krzysztof_79 
czytelnik


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2009-02-04, 13:06   

Powiem tak - Diamond jest wszędzie :) Ale ja od niedawna korzystam z Pro-Vitalu i jestem mega zadowolony ! Po pierwsze wzrosła mi produkcja a po drugie spadły komórki somatyczne. Także jakościowo przerasta Diamonda. Dodatkowo TANIEJ WYCHODZI !! :) Sprzedaje to Provitim – wejdź sobie na ich stronkę i zobacz: www.provitim.pl. Życzę powodzenia :)!!
_________________
Krzychu
   
 
 

Marcin.L 
czytelnik


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2009-03-04, 11:00   

Kupiłem ten PRO-VITAL (i parę innych produktów od nich) i jestem SERIO zadowolony. Spadła mi somatyka! Lepsza klasa mleka !!!!
Pozdrawiam
   
 
 

Miki84pl 
debiutant


Wiek: 39
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 12
Poziom: 2

HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 2/8
 25%
  Wysłany: 2009-12-29, 10:53   drożdze

Hey !
Z drożdzy moge Ci polecic taki produkt jak DROŻDZOLAK kupuje go w mleczarnii Rotr w Rypinie (nie wiem gdzie można go jeszcze dostac) sprzedaje go taka mała firma rodzinna z Bydgoszczy. Drożdzolak są to czyste drożdze paszowe + witaminy. Stosuje je około 6 miesiecy i jestem zadowolny z efektów. Pracownik mleczarnii doradził mi je na brak apetytu i przy okazji poprawiło mi sie białko, tłuszcz i ilośc mleka.

Pozdrawiam
_________________
Mikołaj
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google