Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: Silosy - polecam!

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna

Silosy - polecam!
Autor Wiadomość

Jozefjanicki 
czytelnik


Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2015-06-16, 11:47   Silosy - polecam!

Ja trochę z innej beczki – mam u siebie dwa zasobniki – silosy na zboże. Przy kupnie wiedziałem już, że nie warto sugerowac się wyłącznie ceną silosu, a – bardziej – czynnościami prawnymi, które musiałbym wykonac, informacjami na temat, co jest najważniejsze i jaki silos akurat dla mnie będzie najbardziej odpowiedni (bo na rynku jest mnóstwo rodzajów). Interesował mnie mniejszy silos o o ładowności do kilkudziesięciu ton. Poszedłem więc, a raczej skontaktowałem się z praktycznie pierwszą stroną, która wyskoczyła mi w Google po wpisaniu danej frazy – z firmą AGOS z Międzyrzecza. Z tego, co wiem, mają długoletnią tradycję i ich produkty wydają się być stabilne i efektywne. Nie zawiodłem się. Głównie bezpłatne porady dot. tego, co wybrac, gdzie najlepiej postawic i jak użytkowac zasługują u mnie na postawienie dużego PLUSA. Czas realizacji silosu, to około 3-4 tygodnie, u mnie przyszedł w okolicy miesiąca. Polecam jak najbardziej. Piszcie, jak chcecie coś o nich wiedziec!
   
 
 

Syty01 



Pomógł: 38 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 715
Poziom: 24

HP: 13/1353
 1%
MP: 646/646
 100%
EXP: 17/68
 25%
Wysłany: 2015-07-01, 16:54   

Sory koledzy ale ten spam już mnie irytuje. Po co tworzyć konto aby opisać rzetelność firmy produkującej silosy??

Są ludzie których NICK to nazwa firmy ale są aktywni i potrafią wypowiedzieć się na wiele innych tematów.

Jeśli józefie jesteś taki zadowolony to napisz jakiej wielkości silos postawiłeś, ile dałeś za płytę, może była żetelna betoniarnia w twojej okolicy.

PS. BIN stał kompletny w tydzień od zamówienia a do aleksandrowa mam ponad 500km. chłopaki kujawiaki szybko się uwineli :)
   
 
 

Guzik 
czytelnik


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2017-09-27, 18:32   

Świetne są silosy zbożowe bardzo dobre rozwiązanie. Ja kupiłem ze strony silosy-zbozowe bardzo tanio.
   
 
 

Robert89 
debiutant



Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 20
Poziom: 3

HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2017-10-12, 16:43   

A w kwestii wagi pod silosy co polecacie?
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google